top of page

Meie "Story".

Tere meie oleme Angela ja Mihkel. Oleme  abitsioonikad brändi loojad ja turundajad, kes on alati avatud uutele väljakutsetele.Oleme tegelenud oma alaga enam kui  5 aastat. Turunduse eriala ja ettevõtlust õppisime juba 6 aastat ennem ettevõtte alustamist kuid veebilehtede ehituse ja brändi disaini pisiku saime kuskil 5 aastat tagasi, kui täiesti juhuslikult üks meie tuttav uuris, ega me ei oska soovitada kedagi, kes oskaks aidata teda kodulehe ehitusega. Kuna Mihklil olid mingid teadmised kodulehe ehituseset koodi baasil olemas (html, css, js) siis mõtlesime, et proovime ise talle kodulehe valmis teha. Ja nii valmiski 2 nädalat hiljem meie esimene ühine koduleht. Selle ehitusprogressi käigus tekkinud pisik aga ei kadunud kuhugi ära ja kui saime ka väga sooja ja positiivse tagasisideme oma tuttavalt, kellele selle lehe tegime, siis oligi asi otsustatud, et hakkamegi sellega tegelema. Nii hakkaski pihta tõsine õppimine ja enese pidev arendamine  mida teeme ka jätkupidevalt siiani, kuna alatihti tuleb sellel alal välja uuemaid ja paremaid lahendusi, tööriistu jne. Nende aastate jooksul oleme arendanud ennast nii Brändi visuaalide loomise, strateegia, graafilise disaini, veebidisaini, turunduse kui SEO poole pealt. Meil on kõigis erialades omad tunnistused ja arendame endeid ka edaspidi sama hoogsalt, et pakkuda oma klientidele alati parimaid lahendusi. Päris ettevõtte lõime me aga oma viie lapse kõrvalt alles 2022 sügisel, ennem seda tegime töid vabakutselistena LHV ettevõtlus konto alt.
     Meie eesmärgiks on saada ühtedeks parimateks brändi loojateks maailmas.!

Angela Viispert

Angela on õppinud turundust, brändi idetiteeti, strateegiat, SEO-d ja ka graafilist disaini. Oma tööd teeb ta kirega ja ei karda väljakutseid. Meeldib igas ettevõttes leida väärtusi ja võtta sellest viimast! Oma töös kasutab AI,Ps,Canva, video töötlusprogrammid, Figma, wix. Suhtelb Eesti-,Inglise - kui ka soome keeles.

  • LinkedIn
Angela Viispert

Mihkel Parts

Mihkel tegeleb nii tehnilise poolega kui ka disainiga. Ta oskab nii kodeerida, disainida wix, voog kui ka shopify lehti ja teha ka imelisi turundusmaterjalide disaine. Tema moto on, et miski pole võimatu, ainult õige lahendus tuleb leida! Parimad sõbrad on Wix, Canva,AI, Figma, JetBrains,Photoshop.. Suhtleb Eesti- ja Inglise keeles.

  • LinkedIn
Mihkel Parts

Meie Tiim

bottom of page