• Angela Viispert

Mis on SEO ja milleks meil seda vaja on?Kas on tunne, et kliente ei tule piisavalt? Ainult ilusast veebilehest tänapäeval ei piisa, et saaksime kliente juurde. Selleks on vaja olla googles ka nähtav! Me võime nii maksta googlele tasuliste reklaamide eest kui ka kasutada SEO (Search Engine Optimisation) optimeerimist ehk orgaanilist trafficut.

On asju mida saab iga lehe haldaja ise ära teha ja on asju mida soovitame siiski proffesionaalidele jätta. Näiteks võiksite teha sisuturundust-jagage oma proffessionaalseid mõtteid blogipostitustes. Õpetage oma kliente enda alal. Vaadake üle kas teie kodulehe piltide all on õigete nimedega pealkirjad. Lisage uudiseid jne. Mida tihedamini te uuendate lehte, seda rohkem google arvab, et sellel firmal elu käib!

Kui aga ikka on tunne et inimesi lehele ei teki, siis võiksite kaaluda proffessionaali peale. Nemad panevad õiged võtmesõnad ja märksõnad paika, lisavad linke jne.

Kui aga arvate, et soovite SEO optimeerimise kohta nõuandeid, siis kindlasti kirjutage meile ja saate TASUTA konsultatsiooni. Meiega saad ühendust telefoni teel +372 555 18 372 või kirjuta meile.

6 views0 comments